Оплата товару:

 

Оплата карткою
Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською карткою* Visa і MasterCard. Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється так: під час оформлення замовлення на сайті, вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Оплата карткою Visa/MasterCard». Після цього вас буде переадресовано на сторінку системи безпечних платежів, де вам необхідно буде підтвердити оплату. Будь ласка, зверніть увагу, що отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому для отримання замовлення обов'язково потрібно мати із собою паспорт.

*Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України

 Оплата готівкою 
Розрахуватись готівкою можливо:

  • в головному офісі "uTeh" (м. Калинівка, Вінницька область, Незалежності 30В)
  • оплатити рахунок в касі будь-якого банку (наші менеджера надішлють вам рахунок на зручний для вас канал комунікації e-mail, viber, skype)

При доставці кур'єр разом із товаром надає всі необхідні документи (у залежності від форми оплати): гарантійний талон, ФІСКАЛЬНИЙ ЧЕК або видаткову накладну, якщо Вам необхідні будь-які додаткові документи - повідомте це нашому представникові при остаточному оформленні замовлення по телефону, в онлайн-чаті або по електронній пошті.

- Післяоплата
Оплата готівкою може бути проведена на офісах служби доставки Нова Пошта, при отриманні замовлення. При цьому потрібно зробити додаткові платежі, згідно тарифів Нової Пошти - так звана "післяплата" обійдеться в 2,8% (але не менш ніж 10 грн) від суми замовлення і буде додана автоматично до вартості замовленого товару

Примітка:
Оскільки більшість товарів імпортні,  то, на превеликий жаль, на їх вартість може впливати курс долара США на міжбанківському ринку. Вартість товару може бути змінена в гривнях в залежності від курсу долара на момент повного розрахунку. Часткова передоплата (завдаток) не є підставою для фіксації ціни на товар - для її фіксації потрібно оплатити повну вартість товару.